Optimize

Related entries

Optimalizační modifikátor umožňuje snížit počet ploch a vrcholů v objektu. To zjednodušuje geometrii a urychluje vykreslování při zachování přijatelného obraz. Před a po odečtu vám dává přesné zpětné vazby k redukci, jak si vytvořit každou změnu.

Modify panel > Modifier List > Optimize

Renderer L1, L2: Nastavení úrovně displeje pro výchozí Scanline renderer. Použijte Výřezy L1 a L2 změnit uložené úrovně optimalizace. Default = L1.
Viewports L1, L2: Nastavení úrovně optimalizace jak pro výřez a renderaci. Rovněž slouží k přepínání úrovně zobrazení pro výřez. Default = L1.

optimalizace skupiny

Face Thresh: Nastavuje prahový úhel slouží k určení, které části se změní. Nízké hodnoty produkují méně optimalizace, ale lepší aproximace původního tvaru. Vyšší hodnoty zlepšení optimalizace, ale jsou s větší pravděpodobností za následek tváře, které činí špatně (viz bias). Default = 4,0.

Edge Thresh: Nastavuje jiný prahový úhel otevřených hran. Nízká hodnota zachovává otevřené hrany. Zároveň můžete použít vysoký práh, tvář získá dobré optimalizace. Default = 1,0.
Bias: Pomáhá eliminovat hubené nebo degenerované trojúhelníky, které se vyskytují v průběhu optimalizace, což může způsobit vykreslování artefaktů. Vyšší hodnoty udržuje trojúhelníky. Výchozí 0,1 je dostatečně eliminuje trojúhelníky. Rozsah = 0,0-1,0 (hodnota Bias off).
Max Edge Len [gth]: Určuje maximální délku, při jejímž překročení hrana nemůže být roztažená, pokud je optimalizována. Jakákoli hodnota větší než “0” určuje maximální délku hrany. Default = 0,0. Spolu s Bias, tato kontrola pomůže vyhnout vytváření dlouhé vyzáblé tváře.
Auto Edge: Zapíná hrany, zapnutí a vypnutí po optimalizaci. Zapne všechny otevřené hrany. Vypne veškeré hrany mezi plochami, jejichž normály jsou v rámci prahu obličeje; Tyto hrany vyššími než je práh nejsou zapnuté. Výchozí = vypnuto.
Logo
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0