ConstructionTechnology

The Kingdom Tower

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Přelom 21. století, dynamické výzvy a soutěže v neustále se měnícím se světě i nadále obnovovat moderní komunity vyplývající z blednutí starého světa. K tomuto účelu, inovace, nejmodernější architektura, luxusní a ostré vidění byly tvarované společně připravit stavbu Kingdom Tower, kterou navrhl přední architekt Adrian Smith. Nachází se v severní části města Obhur, The Kingdom Tower bude stát uprostřed majestátního královského města, hromadit kompletní sadu vybavení od podnikatelských objektů, kanceláří, Grand Hotel, komerčních obchodů, bytových i nebytových prostor, parků a ještě mnohem více, s obrovské nákupní oblasti. Zatímco Kingdom City Předpokládá se přehlížet perla Rudého moře, království věže s obrovitou výškou, ve výšce přes kilometr.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”5376″ img_size=”medium” alignment=”right”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”left-to-right”]

Kingdom City je ochoten reflektovat své průkopnické ambice prostřednictvím Kingdom Tower, stávat se novým divem světa, a ztělesňující celkovou renesanci Jeddah City, zatímco komerční dědictví tohoto město má po tisíce let. Kromě jeho ohromující výšce, věž bude obklopena pohádkového království Tower Waterfront District, ohromující oblasti, která kombinuje synchronizování se s krajinou, které bude živit euforický pocit života.  Poskytování věže spojení mezi jeho podlaží bude 59 výtahových systémů rozděleny mezi jedno-a dvoupatrových vybavených výtahových jednotek pro pohodlný pohyb mezi podlažími a úrovní, takže nezapomenutelný zážitek!

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”right-to-left”]

Při vstupu do věže prostřednictvím  hlavního lobby, bude návštěvník uchvácen tím, co je v obchodě pro váš jedinečný zážitek. V přízemí ve vstupní hale je brána, ve které se prolínají různé cesty směřující do mnoha částí budovy, které tvoří jádro věže, stejně jako přináší o architektonickou krásu tyčící divu zevnitř. S působivou architekturou a prostorné interiéry, jež představují více než 6000 metrů čtverečních. Prostřednictvím ohromujících haly, lobby nabízí několik průchody výtahů a transportních mechanismů, které vedou svým návštěvníkům i obyvatelům do různých částí a tím tak zaplňují vnitřní prostory věže.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Vyhlídková plošina

Přidávat se z velkolepé věže je The Sky Deck,Observatory Deck; Ocelová a betonová dlaň, která ukazuje dech beroucí výhled na město kolem a Rudého moře.

Tato úžasná vyhlídková plošina, překonává další světově renomované pozorovací paluby, visí na bezprecedentní výšce na úrovni 157 podlaží věže ve výšce 644 metrů (přes 2000 stop), průměr je asi 500 čtverečních stop.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare